رژگونه برای آرایش عروس

رژگونه برای آرایش عروس  , پرشکوه : یکی از اقلام آرایشی که استفاده درست و صحیح از آن تاثیر زیادی در زیبایی عروس دارد رژگونه می باشد.پس باید تاثیر رژگونه در زیبا جلوه دادن آرایش عروس را مد نظر قرار داد و با فن و فنون زدن رژگونه آشنا شد.

در آرایشگاه عروس رژگونه برای آرایش عروس میتواند رنگ رخسار جوانی برای شما به ارمغان بیاورد .رنگ های رژگونه متنوع و ساده هستند.رنگ های که مورد علاقه من هستند ممکن است برای بعضی ها جذابیتی نداشته باشد ممکن است رنگ صورتی و مرجانی رنگ های مورد علاقه من هستند.از راز های زدن رژگونه این است که در حد متعادل استفاده شود از زدن رژگونه به مقدار زیاد و یا به مقدار کم بپرهیزید،بعاز زدن رژگونه روی گونه هایتان بهتر است از همان رژگونه به مقدار کمی روی چانه و پیشانی بزنید تا چهره به صورت حالت یکنواخت در بیاید.روش استفاده رژگونه پودری ساده و راحت می باشد کاری که شما میکنید این است که برس را به پودر آغشته بکنید و پودر اضافی را تکان دادن برس بگیرید و روی گونه هایتان از رژگونه استفاده کنید.

رژگونه برای آرایش عروس  به نوع مایع کرم در بازار موجود است که خیلی بهتر از بقیه انواع رژگونه ها می باشند این نوع از رژگونه به خوبی و خیلی راحت در سطح پوست می خوابد و اگر روی آن از پودر غیر فشرده استفاده شود خیلی طبیعی دیده می شود.رژگونه پودری حالت ملایم تری دارد در حالی که رژگونه های مایع خیلی روی پوست خود را نشان می دهد.طریقه استفاده از رژگونه به این صورت می باشد که مقداری از رژگونه مایع را با انگشت دست برمیداریم و روی گونه هایمان می مالیم و به اطراف ناحیه گونه پخش میکنیم اگر از رنگ رژگونه خوشمان آمد اگر نیازی باشد میتوانیم از انازه بیشتری از رژ استفاده کنیم.

 

طریقه استفاده رژگونه برای آرایش عروس

رژگونه یکی از انواع لوازم آرایش است که محبوب بسیاری از خانم ها در سالن زیبایی می باشد در زدن رژگونه نهایت دقت را به خرج دهید که استخوان گونه برجسته شود رژگونه را به طور معمول بعا از زدن کرم پودر روی آن میزنند برای افرادی که دارای پوست صاف و روشنی هستند می توانید فقط از رژگونه روی صورت استفاده کرد .زدن رژگونه بر روی صورت از مراحل دشوار آرایش می باشد برای هر رنج سنی چه رنگی مناسب است در انتخاب رنگ مناسب دقت کنید رنگ رژگونه اگر به طور صحیح انتخاب شود میتواند در شاداب و زیبا نشان دادن پوست موثر باشد اگر رنگ رژگونه به طور صحیح انتخاب نشود ممکن است صورت شما را بی روح و پژمرده و خسته جلوه دهد.

وسایل مورد نیاز رژگونه برای آرایش عروس

(فرچه یا برس گونه،فرچه یا برس مو بلند برای زدن پودر،پودر شفاف کننده،رژ گونه)

۱٫یک نکته ی مهم و با اهمیت این است که موقع زدن رژگونه فرچه را زیاد آغشته نکنید،چون مقدار زیادی از رژگونه روی گونه ی شما زده میشود و گونه های شما را از حالت طبیعی خارج میکند،برای اینکه با این مشکل برنخورید قبل از اینکه فرچه یا برس را بر روی گونه بکشید با دهانتان پوفی به فرچه بکنید تا مقدار اضافی آن بریزد،برس رژگونه را به طرف بالا بگیرید و به طرف بالا بکشید دقیقا در ابتدای استخوان گونه تان بعد رژگونه را روی پوست صورتتان خوب پخش کنید.
نکته ی مهم:رژگونه را به سمت بالا بگیرید و موقع زدن رژگونه فرچه یا برس را به طرف بالا بکشید.دقیقا در ابتدای استخوان گونه و بعد رژگونه را خوب روی پوست صورتتان پخش کنید.

۲٫برس یا فرچه رژگونه را به طرف بالا و به سمت بالای گوش بکشید بعد از زدن رژگونه روی گونه هایتان مقداری از آن را روی بینیتان و مقداری روی چانه و پیشانیتان بزنید تا رنگ کل پوست صورت باهم متناسب باشد.

۳٫اگر فکر میکنید که رژگونه تان بیشتر از حد معمول زده شده می توانید با مقداری پودر شفاف کننده رنگ رژ را کم رنگ کنید .وقتی که کار آرایشتان به اتمام رسید و فکر کردید که آرایشتان به طور کامل روی پوستتان خوابیده است در مورد کافی بودن رژگونه تان اطمینان حاصل کنید که کافی باشد اگر کافی نباشد و اگر دیدید که نیاز است می توانید اندازه رژگونه تان را زیاد کنید.

نحوه استفاده رژگونه برای فرم های مختلف صورت

رژگونه برای آرایش عروس صورت لوزی شکل

رژگونه برای آرایش عروس

رژگونه برای آرایش عروس

این مدل صورت حالتی دارد که بین حالت صورت مثلثی شکل و صورت بیضی است.برای مدل صورت لوزی شکل اگر واقعا به این شکل باشید بیشتر مدل های آرایش و مدل های مو به صورتتان می آید اولین قدم این است که موهای فک صورتتان و سر خط استخوان گونه هایتان صورت خود را به شکل صورت بیضی شکل در بیاورید . برای شما رژگونه ی مثلثی شکل مناسب تر است، و به قسمت بیرونی استخوان گونه از رنگ تیره استفاده کنید و رز گونه را تا فاصله ای از چشم بکشید و نگذارید رژگونه به چشم هایتان نزدیک شود، دقت کنید موهای اطراف فک ها و خط پیشانیتان را کنار نزنید .
نقاطی که با رژگونه تیره پوشانده میشوند عبارت اند از:ناحیه اطراف پیشانی،شقیقه ها و گوشه داخلی گونه.
نقاطی که با رژگونه روشن پوشانده میشوند عبارت اند از:روی تیغه بینیتان،وسط پیشانی تان و روی چانه تان
رژگونه را فقط روی استخوان گونه تان بزنید .خط استخوان گونه کاملا با دستتان از کنار گوش قابل شناسایی است.
می توانید برای آرایش بهتر دو رنگ رژگونه داشته باشید:رز گونه تیره رنگ برای شکل و فرم دادن به چهره شما و رژگونه روشن که با آن روی صورتتان سایه ایجاد کنید.و اسنفاده از سایه های روشن وتیره بستگی به فرم صورت شما دارد

رژگونه برای آرایش عروس صورت کشیده

این مدل صورت را با تکنیک های آرایشی مناسب کمی کوتاه و کمی پهن نشان داد۰طریقه رژگونه زدن برای صورتهای کشیده به این صورت است که رژگونه را از ناحیه لاله گوش به سوی استخوان گونه به صورت افقی شکل رژگونه را بکشید،برای کوتاه تر جلوه کردن صورت میتوانید مقداری از رژگونه تیره را در ناحیه چانه بزنید فراموش نکنید برای رژگونه ی روی خط استخوان گونه رژ ی را انتخاب کنید که مقداری رنگش ملایمتر از رنگ قسمت چانه باشد.
نقاطی که با رژ تیره پوشانده میشود: ناحیه اطراف استخوانهای فک و شقیقه ها
نقاطی که با رز گونه روشن تر و ملایم تر پر میشود:روی ناحیه ی چانه،شقیقه ها و بالای استخوان گونه
محل زدن رز گونه فقط روی ناحیه ی استخوان گونه در دو طرف صورت است.
برای مدل صورت کشیده و لاغر موهای بلند روی شقیقه ها و در اطراف صورت و فک باشد بهتر است در این حالت صورتتان کمی از حالت کشیده بودنش پنهان میشود.

رژگونه برای آرایش عروس صورت مربع

صورت هایی که حالت چهارگوش دارند با تکنیک های رژگونه زدن گردتر نشان داده شوند.نحوه رژگونه زد برای صورت هایی که حالت مربعی شکل دارند به این گونه است که می توانید رژگونه را تا خط فک ادامه بدهید و در نهایت در سمت بیرون صورت محو شود این فن رژگونه زدن تاثیر بسزایی در گرد نشان دادن صورت دارد .راه کار بعدی این است که شما با کشیدن یک مثلث روی استخوان گونه تان و پخش کردن رژگونه با برس به قسمت پایین صورت است که با تیره تر کردن قسمت گوشه ی بیرونی صورت و خط استخوان فک می باشد.
نقاطی که با رژ تیره تر پوشانده میشوند:اطراف استخوان فک و قسمت شقیقه ها و گردن
نقاطی که با رژ روشن تر پوشانده میشود: ناحیه ی وسط بینی،ناحیه وسط گونه ها و استخوان چانه.
محل زدن رژ گونه:در ناحیه دو طرف استخوان های گونه.
برای پوشاندن صورت مربع شکل موها بلند باشد و روی شقیقه ها قرار بگیرد و یا در کنار صورت و فک قرار بگیرد مناسب است.

رژگونه برای آرایش عروس صورت گرد

افرادی که فرم صورتشان به صورت گرد است می توانند با آرایش صورت خود را تا حدی کشیده نشان دهند،با ترفندهای آرایشی می توانند زیر استخوان گونه را تا قسمت شقیقه با پوشاندن این نواحی صورت خود را باریک و کشیده نشان دهند، طرز زدن رژگونه کمی متفاوت تر است به این صورت که با یک رژگونه ترجیحا با رنگ تیره به این صورت که با برس رژگونه را از استخوان فوقانی گونه به طرف گوش میکشیم و از روی استخوان تحتانی تا حدود کمی به طرف دهان میزنیم .
نقاطی که با رژگونه تیره پوشش داده می شوند،عبارتند از:اطراف فک و ناحیه ی شقیقه ها و گردن است.
نقاطی که با رژ روشن تر و ملایم تر پوشش داده میشوند عبارتند از،ناحیه ی وسط بینی،وسط گونه ها، و نواحی پیشانی و چانه میباشد.
محل زدن رژگونه در صورتهای گرد:در ناحیه ی زیر استخوان گونه میباشد.
برای پهن تر نشان دادن صورتتان موهایتان را در پشت سرتان جمع کنید و به اطراف بریزید.

رژگونه برای آرایش عروس صورت بیضی شکل

اگر جزئ دخترهایی هستید که فرم صورتتان بیضی شکل است خوش شانس هستید بیشتر افراد دوست دارند صورتی بیضی شکل داشته باشند. ترفند آرایش صورتهای بیضی شکل به این صورت است که ناحیه گونه خود را با یک رژگونه غلیظ پوشش دهید تا ناحیه ی گونه تان پهن تر دیده شود.جلوی آیینه بایستید و حالت لبخند با لبهای بسته به خود بگیرید تا بتوانید جای درست رژگونه را پیدا کنید.فراموش نکنید که نیازی نیست شما قسمتی از صورتتان را برجسته یا تیره کنید،بلکه این بقیه ی اعضای صورت هستند که نیاز دارند خود را نشان دهند تا صورت به شکل بیضی در بیاید.
نقاطی که با رژگونه تیره پوشش داده میشوند عبارتن از: ناحیه پیشانی،چانه و زیر گونه ها می باشد.
نقاطی که با رژگونه روشن پوشش داده می شوند عبارتند از: ناحیه ی بالای استخوان های گونه و پیشانی است.

پرشکوه , مرجع معرفی پرشکوه ترین خدمات عروسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *