راهنمای خرید لوازم آرایش عروس

راهنمای خرید لوازم آرایش عروس , پرشکوه : بسیاری از عروس خانم ها حتی بعد از مراسم عروسی هم در راس توجه اطرافیان در مجالس قرار می گیرید پس باید به فکر زیبایی و آراستگی ظاهرتان باشید . به همین دلیل خرید کردن لوازم آرایش برای اکثر عروس خانم ها مهم و با اهمیت می باشد.لوازم آرایش در میان خانم ها طرفداران زیادی دارد مخصوصا خانم های ایرانی که به آرایش صورت علاقه ی زیادی دارند خیلی از خانم ها وسایل آرایشی میخرند که هیچگونه اطلاعاتی در مورد وسایل خریداری شده ندارند،در بازار شاهد این هسنیم که انواع مارک ها و برندهای لوازم آرایش عرضه شده اند که برای قضاوت در مورد کیفیت آنها نمیتوان تنها به شکل ظاهری آنها بسنده کرد.و همچنین چگونگی استفاده و مقدار استفاده ازوسایل آرایشی نیز اطلاعات ویژه ای را می طلبد.

راهنمای خرید لوازم آرایش عروس

در چند سال اخیر استفاده از لوازم آرایشی بین دختران جوان و کم سن و سال هم کشیده شده است قبلا زنان برای حضور در مراسمات یا مکان هاوموقعیت های اجتماعی خاصی از ارایش استفاده می کردند اما امروزه شاهد دختران کم سن و سالی هستیم که برای حضور در جامعه و اجتماع از آرایش های تند و غلیظ استفاده می کنند. در کشور ایران و بعضی از کشورهای خاورمیانه استفاده از لوازم آرایشی از حد مجاز خود عبور کرده است و تبدیل به یک معضل اجتماعی شده است این کشورها با معضل زیاده روی و یا استفاده بیش از حد مجاز از لوازم آرایش درگیرند.

راهنمای خرید لوازم آرایش عروس

راهنمای خرید لوازم آرایش عروس

در آرایشگاه عروس ما نمیتوانیم به خانم هایی که از لوازم آرایشی استفاده میکنند مارک یا برچسب بیماراجتماعی یا روانی زد.چون عده ای از افراد برای استفاده از وسایل آرایش دلیل شخصی دارند مثلا عده ای گمان میکنند با آرایش میتوانند روحیه خود را از حالت یکنواختی خارج کنند یا غم و اندوه خود را به خاطر نارضایتی از وضعیت چهره شان دور کنند.دقت کنید برای خرید لوازم آرایش چه نکته هایی را در نظر بگیرید.

هنگام تست کردن لوازم آرایش بهداشت را رعایت کنید

اگر میخواهید در هنگام خرید یک رژ لب یا ریمل رنگهای تازه را تست کنید حتما از تستر برای امتحان استفاده کنید به این صورت که مقداری از رژلب یا کرم پودر را به پشت دست میزنیم وبازویتان نیز محل مناسبی برای تست کردن وسایل آرایشی می باشد بسته به انتخاب خودتان از پشت دست یا بازویتان خود برای انجام تست استفاده کنید فکر اینکه از خود رژ لب یا ریملی که قصد تست کردن آن را در سالن زیبایی دارید روی لب هایتان یا از ریمل روی مژه هایتان امتحان کنید را از سرتان در بیاورید چون نمیدانید چند نفر قبل از شمااز این تسترها استفاده کرده اند اصولا این یک کار غیر بهداشتی است و شما برای رعایت بهداشت خود از انجام این کار خودداری کنید بعد از فهمیدن نکاتی در مورد نحوه تست محصولات و لوازم آرایش شما میتوانید با خیالی آسوده محصولات متنوع و بیشتری را نیز تست کنید تا انتخاب بهتر و به صرفه تری داشته باشید و بهترین محصول را خرید نمایید.

قوانین تست کردن لوازم آرایشی

هرکاری قوانین و حد و حدودی دارد تست کردن چند مورد از محصولات مانعی ندارد چون شما حق دارید محصولی که خریداری میکنید را بشناسید و با رضایت کامل خرید نمایید اما این درست نیست که در یک فروشگاه محصولات زیادی را تست کنید و در آخر سر چیزی خرید نکنید این کار شما زیاده روی محسوب میشود در حالی که تست دو سه مورد اشکالی ندارد. اگر تصمیم گرفته اید محصولی خریداری کنید می توانید محصولات بیشتری تست کنید شاید از بین انها از چیزی خوشتان امد.

استفاده از جفت در محصولات آرایشی

راهنمای خرید لوازم آرایش عروس – در هنگام خرید لوازم و محصولات آرایشی به برچسب تایید وزارت بهداشت و تاریخ انقضا و تاریخ تولید و کشور توبلید کننده محصول توجه کنید.در ساختار برخی لوازم آرایشی و بهداشتی از جفت استفاده میکنند که به شدت نگران کننده از بابت انتقال بیماری هایی چون ایدز و هپاتیت می باشد همانطور که می دانید جنین در رحم مادر از طریق جفت تغذیه می کند که پس از تولد نوزاد دور ریخته میشود.به ادعای برخی کارخانه های ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی مواد موجود در جفت خاصیت رشد. بافتی و رفع چین و چروک پوست می شود اما تحقیقات جدید حاکی از ان است که استفاده از این مواد هیچ تاثیری بر روی چین و چروک ندارد تنها کارایی آن بالا بردن میزان رطوبت پوست است. هرچند که سازندگان مواد ارایشی و بهداشتی سعی میکنند آلودگی جفت را به وسیله الکل یا سایر مواد پاک کننده از بین ببرند غافل از اینکه همین الکل یا مواد پاک کننده دیگر اثرات سمی روی سلولهای بدن دارند و امکان انتقال ویروس ایدز و هیاتیت از بین نمی رود و به قوت خود باقی می ماند. از دیگر مواد خطرناک در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده از آلبومین و کلاژن گاوهای دچار جنون گاوی است.

پرشکوه مرجع معرفی خدمات عروسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *