انتخاب لباس عروس

انتخاب لباس عروس , پرشکوه :انتخاب لباس عروس باید با فیزیک و اندام و صورت عروس خانم همخوانی داشته باشد و هماهنگ باشد . مزون لباس عروس صد در صد پس از دیدن عروس بهترین لباس عروس را برای وی پیشنهاد میدهد .

انتخاب لباس عروس

انتخاب لباس عروس

انتخاب لباس عروس برای عروس های قد بلند:

اگر فردی قد بلند هستید ،به شما پیشنهاد می کنیم که لباس عروسی را انتخاب کنید که دارای خطوط عمودی هستند و یا در این لباس ها به صورت عمودی تزئینات کارشده باشد،توصیه می کنیم از برگزیدن لباس عروس هایی که به مدل ایستاده و یا آستین بلند هستند خودداری نمایید.

انتخاب لباس عروس برای عروس های قد کوتاه:

اگر فردی قد کوتاه هستید،این افکار را که نمی توانیددر شب عروسی عروس جذابی باشید از خودتان دور نمایید،به شما پیشنهاد می کنیم که از انتخاب لباس عروس (مزون کارولن)که دارای دامن بزرگی باشد پرهیز نمایید،چون پوشیدن این مدل دامن ،شما را کوتاه تر از آنچه هستید نشان می دهد،بهترین مدل لباس برای افراد قد کوتاه،انتخاب لباس عروس هایی با دامن ماکسی و به حالت فون می باشد.

انتخاب لباس عروس ویژه عروس هایی با فرم بدنی شبیه به ساعت شنی:

عروس خانم هایی که فرم بدن آنها دارای شانه های پهن و دارای کمر باریکی هستند،از بهترین و فوق العاده ترین اندام برخوردار هستند،بهترین مدل برای عروس خانم هایی با این فرم بدنی،لباس عروس با یقه دکلته و دامن بلند و دنباله دار و تنگ که تنگی آن تا قسمت بالای ران است،که اسم این مدل را ، مدل ماهی می نامند.

انتخاب لباس عروس مخصوص  عروس های باریک اندام:

این عروس ها از مناسب ترین و زیباترین اندام برخوردار هستند،و هرمدل لباس و هرسبکی برای این افراد مناسب می باشد.

انتخاب لباس عروس مناسب عروس هایی که دارای شانه های پهن و کمرباریک هستند:

عروس خانم هایی که دارای اندامی به این فرم هستند،می توانند لباس عروس هایی انتخاب کنند که دارای یقه هفت مانند و بدون آستین هستند،برای این افراد پوشیدن لباس عروسی که دارای دامنی با برش های و خط هایی با مقداری شلوغی است،این لباس اندامشان را به شکل جذابی جلوه می دهد.

انتخاب لباس عروس مناسب عروس خانم هایی با فرم بدنی گلابی شکل:

عروس خانم هایی که دارای چنین فرم اندامی هستند،و دارای باسنی گرد و مقداری قوسی در کمرشان هستند،می توانند لباس عروس هایی با مدل های عالی انتخاب نمایند،برای عروس خانم هایی با این اندام ،انتخاب لباس عروس بلند که در آن خط کمرو بالاتنه درنظر گرفته شود،به اندام شما شکوه و جلوه خاصی می دهد.

انتخاب لباس عروس مناسب برای عروس خانم هایی که دارای پاهای باریک و کشیده ای هستند:

عروس خانم هایی که دارای پاهای کشیده و باریک هستند،می توانند لباس عروسی را انتخاب کنند که زیبایی پاهای آنها را بیشتر نمایش دهد،مثلا مدل لباس عروسی را انتخاب نمایند که لباس دارای برشی کوچک تا روی زانو باشد،و به کار بردن برش های فانتزی روی لباس،زیبایی و جلوه لباس شما را افزایش خواهد داد.

انتخاب لباس عروس زیبا برای عروس با اندام پر:

اگر عروس خانم دارای بدنی پر باشد،برای این افراد لباس عروس هایی مناسب است که دارای یقه دکلته،و دارای برش های بدون تقارن در قسمت کمر لباس است که در تقارن و زیباتر دیده شدن اندام نقش بسیار مهمی دارد.

انتخاب لباس عروس شیک برای عروس با اندام ورزشکاری(ورزشی):

اگر دارای اندام ورزشکاری وقوی هیکل هستید،می توانید لباس عروسی انتخاب کنید که دارای دامنی مشابه به پری دریایی داشته باشد،و دارای یقه ای که به طور کامل سینه های شما را تحت پوشش قرار دهد.

با پرشکوه , پرشکوه ترین لباس عروسی خود را به مزون لباس عروس , سفارش دهید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *