اشتباهات رایج در آرایش عروس

اشتباهات رایج در آرایش عروس , پرشکوه : در طول تاریخ اراستگی ظاهر همیشه مورد توجه همگان بوده است.در دنیای امروز اراستگی ظاهر به عنوان یک اصل .اجبار و برای همه مردم مطرح است . بهترین ارایش ان است که عیب ها را بپوشاند و مناسب با مکان زمان سن و موقعیت اجتماعی افراد باشد . بنابراین ارایش صحیح می تواند بر جذبه و زیبای صورت بیفزاید. و برعکس اگر صورتتان را به طور صحیح ارایش نکنید باعث میشود که علاوه براینکه زیباتر نشوید بلکه زیبایی صورتتان نیز از بین برود و نتیجه ان تاثیر منفی ارایش روی صورت شما باشد.

ارایش صورت میتواند اعتماد بنف

اشتباهات رایج در آرایش عروس

اشتباهات رایج در آرایش عروس

س مارا با مشخص کردن برترین ویژه گی های صورت بالا ببرد و باعث شود صورت باقوتی داشته باشیم .دقت کنیم اگر ارایش به طور صحیح صورت نگیرد صورت و ارایش مصنوعی به نظر برسد . بنابراین با روش های درست ارایش کردن می توانید تا حد امکان عیبهای خود را کاهش دهید و زیبایی طبیعی خود را افزایش بدهید.پس در نتیجه شیوه ارایش شما با زیبایی و جذابیت صورتان رابطه مستقیم دارد .استفاده کردن از لوازم ارایشی چهره حد و مرزی دارد که اگر این حد و مرز نادیده گرفته بشود.

 

اشتباهات رایج در آرایش عروس – خط چشم

در آرایشگاه عروس خط چشم کشیدن مهارت زیادی می خواهد زیرا باید با کمال دقت خطوط صاف و نازک را پشت چشم های خود کشیده و اطمینان داشته باشید که این خطوط باهم هم اندازه و متناسب باشند.جدا از اینها بعضی از خانمها کشیدن درست خط چشم را نمی دانند و این موضوع دلیلی میشه خط چشم بجای زیباتر نشان دادن چشمان شما ارایش شما را خراب نشان دهد برای پیشگیری از چنین مشکلی بهتر است بدانید چگونه و تا چه هندهزه خط چشم را روی هم میکشید زیرا تکرار کردن کشیدن خط چشم باعث از بین رفتن زیبایی چشمانتان میشود.

اشتباهات رایج در  رژ گونه

در رژ گونه زدن باید به فرم صورتتان توجه کنید تا بعد انطور که باید به گونه ها شکل بدهید.در هنگام زدن رژ گونه زیاده روی نکنید شک نداشته باشید زیاده روی کردن در زدن رژ گونه شما را شبیه به دلقک خواهد کرد مخصوصا اگر رژ گونه شما رنگش تیره یا تند باشد حواستان به رنگ و میزان رژ گونه تان باشد.

اشتباهات رایج در آرایش عروس مداد ابرو

همه ما با ابروهای بی نقص و خوش حالت به دنیا نیامده ایم اما خوشبختانه با وجود محصولاتی مانند مداد ابرو می توانیم ابروهایی خوش فرم و زیبا بدست بیاوریم .ولی با پر کردن ابرو با مداد ابرو مشکلی هست انهم این است که نمی دانیم از چه رنگ مداد ابرویی استفاده کنیم.

خرید لوازم غیر ضروری

در خرید لوازم ارایشی دقت کنیند اقلامی بخرید که واقعا بدونین از اونها چه استفاده ای میکنید این اقلام غیر ضروری عبارت اند از اسپری صورت.زیر ساز ارایش یا همان پرایمر . لایه بردار پوست و….. وقتی به این وسایل نیاز ندارید بهتراست نخرید.

لوازم ارایش رنگی

وقتی طریقه استفاده از لوازم ارایشی رنگی نمیدانید و واقعا به انها نیازی ندارید بهتر است این لوازم را نخرید چون در اخر مجبور میشوید از همان لوازم ارایشی همیشگی خوداستفاده کنید .

رژ لب

برای رژ زدن صحیح باید توجه داشته باشید که نگذارید از رژ زدن شما دو ساعت بگذرد بهتراست رز لبتان را تمدید کنید و قبل از زدن رژ لب جدید رژ لب قبلی را به خوبی از روی لبهایتان تمیز کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *