آلبوم عروسی و مدل عکس عروس و داماد

آلبوم عروسی و مدل عکس عروس و داماد , پرشکوه : وقتی آلبوم عروسیتان را باز میکنید با هرعکسی که میبینید خاطره ای زیبا از روز عروسیتان در ذهنتان تداعی میشود ،آلبوم عروسی مملوء از عکس های زیبا و خاطره انگیز بهترین خاطره از بهترین روز زندگی هرعروس و دامادی می باشد .

آلبوم عروسی و مدل عکس عروس و داماد

آلبوم عروسی و مدل عکس عروس و داماد

وقتی به البوم عروسی نگاه میکنیم اولین چیزی که توجه مارا جلب میکند نوع ژستی است که عروس و داماد در عکس ها گرفته اند بنابراین ژستی که عروس و داماد در عکس ها میگیرند اهمیت زیادی دارد.این سوال که عروس و دامادم چگونه باید ژست بگیرند تا عکس های زیبا و جذابی داشته باشند ذهن بسیاری از عروس و داماد ها را درگیر کرده است،به همین منظور در ادامه به بحث و گفتگو و بررسی این موضوع میپردازیم و امیدوارم دوستان جواب سوالاتشان را بگیرند.

مدلینگ آلبوم عروسی و مدل عکس عروس و داماد

بدون شک برای تمامی عروس و داماد های عزیز خیلی مهم و با اهمیت است که عکس های روز عروسیشان فوق العاده خاص و زیبا باشد به همین دلیل همه ی این عزیزان میل دارند قبل از عروسیشان خود را برای عکاسی آماده کنند این موضوع میتواند به بهتر شدن ژست عکس های عروسیتان بهترین کمک را بکند. به اجرا و عمل کردن درست به ژست (POSE) گفته میشود اما چیزی که خیلی کم دیده میشود طبیعی اجرا کردن و انتقال حس طبیعی در ژست ها می باشد.نکاتی که در ادامه بیان میشود را مطالعه کنید تا بتوانید تصمیمی سریع و هوشمندانه و عاقلانه و بهتری بگیرید.

ژست و فیگور مدلینگآلبوم عروسی و مدل عکس عروس و داماد

هر ژستی که در عکسهایتان میگیرید علاوه بر متفاوت بودن از نظر نحوه ی ایستادن و حرکتتان،باید از نظر نگاه نیز متغییر باشد. باید تلاش کنید وقتی میخواهید ژستی بگیرید خود را در درون ان ژست غرق کنید واز اعماق وجودتان آن را انجام دهید.

در طول مدتی که ژست را میگیرید سعی کنید به چیز دیگری فکرنکنید و تا جایی که ممکن است خود را در حس و حالی که نوع ژست گرفته شده به شما انتقال می دهد فکرکنید .از یک عکاس حرفه ای انتظار می رود شما را برای حس گرفتن و برطرف کردن مشکلات ناشی از ژست گرفتن راهنمایی کند تنها کاری که شما باید بکنید صبرو حوصله و تحمل کردن می باشد تا بهترین نتیجه از ژست گرفتن عاید شما بشود.

عکاسی عروسی به شیوه ی سنتی:

عکاسی عروسی ممکن است قبل از مراسم و یا حین مراسم یا بعد از جشن مراسم عروسی صورت پذیرد و از این قسمتهای عروسی آلبوم عروسی و مدل عکس عروس و داماد تشکیل می شود. بیشتر عکاسانی که از مراسم عروسی عکاسی میکنند عکاسی در این سه مرحله تمرکز می کنند و اغلب می خواهند این مرحله ها را با ایده و روش جدید آزمایش و تست کنند.

قبل از شروع به عکاسی مهم است میخواهید در آلبوم عروسیتان چه نوع عکس هایی داشته باشید .در روز عروسی از خیلی چیزها قبل از مراسم و یا بعد از مراسم میشود عکس انداخت.اغلب زوج ها یک روز قبل از مراسم عروسیشان به عکس گرفتن از خود اختصاص می دهند و به آتلیه عکاسی عروس مراجعه میکنند .

از مجلات عروس ایده بگیرید:

از بهترین و معتبرترین منابعی که میشود برای ایده گرفتن از آن برای ژست عروس و داماد به آنها سر زد و ایده گرفت مجلات تخصصی عروس می باشد که در کل دنیا به چاپ میرسد . بهتر است چند نمونه از آن را تهیه کنید و به مدل هایش نگاه کرده و ایده بگیرید .و از مدلهایی که خوشتان آمده است علامت گذاری کنید و خودتان در خانه و جلوی ایینه آنها را تمرین کنید و به عکاستان نشان دهید و باهم هماهنگ شوید.

با پرشکوه همراه باشید تا پرشکوهترین عکسهای زندگی خود را ثبت کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *