آرایش و خط چشم عروس

آرایش و خط چشم عروس , پرشکوه: مدل آرایش چشم مخصوصا خط چشم در زیبایی آرایش صورت و چهره عروس بیش از هر چیزدیگری موثر است.آرایش عروس جنبه های مختلفی دارد که با اطمینان میتوان گفت مهم ترین آن ها ،مدل آرایش چشم است که واقعا بدون آن،آرایش صورت عروس و یا هر آرایش دیگری،جلوه و زیبایی خاصی ندارد.چشم ها مهمترین بخش چهره محسوب می شوند که اگر به صورت حرفه ای آرایش نشوند آرایش شما در مراسم عروسی ناقص به نظر می رسد.همیشه مجبور نیستید از خط خط چشم های مشکی استفاده کنید م توانید برای کشیدن خط چشم از مداد چشم های رنگی استفاده کنید با این کار تاکید و توجه روی چشمانتان بیشتر شود و با درخشش طبیعی که دارنددرخشش چشمان شما را چند برابر بیشتر میکند.


استفاده از خط چشم مشکی به دلیل استفاده دائم دیگر خاص نیستند اما میتوانید با کشیدن خط چشم با رنگ هایی دیگر جذابیت چشمانتان را بیشتر کنید.به خاطر داشته باشید هدف شما در انتخاب رنگ خط چشم این است که رنگ چشم های خود را بیشتر به نمایش بگذارید و جذابیتش را بیشتر کنید. تمام آریشگران سالن زیبایی و آرایشگاه های خوب عروس این نکات را رعایت میکنند .

رنگ آرایش و خط چشم عروس :

خط چشم بنفش از جمله رنگ هایی است که در درخشش و زیبایی چشمان شما تاثیر بسزایی دارد ، با کشیدن خط چشم بنفش روی پلک فوقانی و زیر چشم هایتان جلوه بینظیری به چشم های شما میبخشد. این رنگ خط چشم تقریبا برای هرنوع مدل چشمی می اید. رنگ چشم های سبز و فندقی با خط چشم های بنفش بسیار جذاب خواهند شد.

خط چشم آبی نفتی در میان خط چشم های رنگی طرفدار و خواهان زیادی دارد که به هر رنگی پوستی هم تناسب دارد اگر این خط چشم را برای زیبایی چشمانتان استفاده کنید محدودیتی برای انتخاب رنگ لباستان ندارید.چشمان قهوه ای با خط چشم ابی نفتی درخشش و جلوه زیبایی خاصی خواهد داشت.

مدل چشم و آرایش و خط چشم عروس :

اگر چشمان درشتی دارید:

رنگ های تیره همیشه به کاهش سایز و کوچکتر به نظر رسیدن کمک میکند بهتر است داخل چشم را با مداد چشم سیاه بکشید برای این نوع چشم ها برای کاهش میزان بیشتری از فضا پلک بالایی خود را از خط چشم پهن پرکنید.
اگر چشمان گود رفته دارید:
این فرم از چشم ها چشم هایی بزرگ و فرو رفته انددکه هیچوقت نباید برای داخل چشم هایتان یا اطراف آن از مداد چشم و خط چشم یا سایه زیاد سیاه کنید بهترین حالت برای این چشم ها کشیدن خط چشمی نازک و ظریف است.برای این مدل از چشم ها از سایه های روشن استفاده کنید.

اگر چشمان ریزی دارید:

برای درشت نشان دادن چشم ها موقع کشیدن خط چشم , خط را فقط در انتهای پلک بالایی کمی به سمت بیرون و بالا بکشید. زیر چشم ها را خط بکشید و خط را در گوشه های چشم کمی محو کنید این کار باعث میشود چشم های شما درشت تر و بازتر به نظر برسند.

اگر چشمان با فاصله دارید:

خانم هایی که فاصله چشم های زیادی دارند , باید در گوشه داخلی چشم تمرکز کنند تا بتوان فاصله چشم هارا کمتر نشان داد.برای شروع ابتدا باید گوشه داخلی چشم یا همان مجرای اشک را با سایه بپوشانید داخل چشم ها را مداد بکشید و زیاد در گوشه ی خارجی چشم مانور ندهید.
اگر چشمانی نزدیک بهم دارید:خط چشم در گوشه داخلی چشم باید باریک باشد و در گوشه خارجی پهن شود.بهتر است برای این چشمها از خط چشم نیمه استفاده شود و بیشتر روی انتهای چشم مانور بدهید . اگر می خواهید فاصله بین چشم ها بیشتر جلوه کند نصف پایانی خط چشم بکشید

اگر چشمان گردی دارید:

اگر میخواهید چشمان گرد را کشیده تر نشان دهید , باید درقسمت لبه ی خارجی چشم روی خط مژه مداد بکشید و آن را به شکل خط چشم بالدار در بیاورید.

اگر چشمان از حدقه بیرون زده دارید:

پیشنهاد ما به شما این است که برای چشم هایتان از خط چشم پهن استفاده کنید همچنین از سایه تیره نیز برای کامل کردن ارایشتان استفاده کنید. چون سایه تیره بیرون زدگی چشم را میپوشاند. وقتی برای پشت چشمتان از سایه و خط چشم تیره زیاد استفاده کنید , چشم فرو رفته تر جلوه خواهد کرد.

با پرشکوه چشمان پرشکوهی خواهید داشت .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *