آرایش ابروی عروس

آرایش ابروی عروس , پرشکوه : شما می توانید با دانستن نکات آرایشی برای داشتن ابروهای خوش فرم می توانید ابروهای خود را بسیار زیبا و خوش فرم آراسته کنید.
وقتی صحبت از اصلاح ابرو و یا آرایش کردن و پر کردن ابروها می شود،اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند این است که ابروها به گونه ای قاب چهره هستند و به میزان فراوانی گویای شخصیت کلی صورت شما را تعیین می کند.مدل ابرویی که این روزها طرفداران زیادی دارد و روی بورس است مدل ابروی طبیعی است و چنین تصور می شود این سبک ابرو به زودی از بین نمی رود.توصیه ما به شما این است ابروهای خود را بیشتر به صورت پر نگه دارید و به دست موچین ندهید.

آرایش ابروی عروس

آرایش ابروی عروس

در این مقاله می خواهیم مهم نکته هایی که در فرم دادن به ابرو و نحوه ابرو برداشتن را مطالعه می کنید. از این نکات می توانید استفاده روزانه داشته باشید.امیدواریم این نکات کوچک اما مهم بتواند به شما کمک کند تا ابروهای شما از حالت آشفته و غیر قابل کنترل خارج کند.
موقع برداشتن و اصلاح ابروهایتان شکلی که در نظر دارید را با رنگ مشخص کنید برای رنگ کردن و مشخص کردن خط ابرو از رنگ مشکی استفاده کنید که راحتر روی ابرو دیده شود ترجیحا از مداد چشم استفاده کنید،برای این کار مداد را از پایین گوشه ابرو هایتان شروع کنید به کشیدن مداد و تا انتهای ابروها در سمت رشد ابروهایتان دنبال کنید و موهایی که در محدوده ای که ایجاد کرده اید نبودند را با موچین بردارید.

آرایش ابروی عروس

به احتمال زیاد برای داشتن ابروهایی به یک شکل کار کردن و برداشتن دو ابرو به طور همزمان است که یکی از بهترین راهنماها برای داشتن ابروهای بهتر است.در جریان برداشتن ابروها که پیش می روید تند تند جهت ابروها را عوض کنید و از یک سمت به سمت دیگر بروید تا بتوانید به کارتان نظارت داشته باشید چون می خواهید ابروهای به شکل یکسان داشته باشید و تا جایی که ممکن است ابروها شبیه هم باشند در صورت یکسان نبودن هم نگران نشوید.

به گزارش پرشین وی،برداشتن و اصلاح ابرو قبل از رفتن به حمام کار اشتباهی است که موجب دردناک شدن این فرآیند میشود .بهترین زمان مناسب برای اصلاح و برداشتن ابرو بعد از حمام است زیرا منافذ پوست در تماس با آب گرم باز می شود و در نتیجه موهای صورت و ابرو از ریشه بیرون کشیده می شود و فرآین اصلاح به تندی پیش خواهد رفت.برای تشخیص مسیر رویش ابروهایتان میتوانید جلو آیینه بایستید و با عقب نگه داشتن سر خود تا حدودی مسیر رویش ابروها می تواند جلو دید شما باشد.
همانگونه که در متن بالا اشاره کردیم هرچه قدر ابروهایتان را به شل طبیعی بردارید زیباتر دیده خواهد شد.تصویری که میبینید نمونه خوبی از این سبک است،زیرا با برداشتن بیش از حد ابروها پیشانی بزرگتر از حد طبیعی دیده می شود.

اگر موهایتان را تازه رنگ کرده اید و این رنگ مو به حدی تیره تر یا روشن تر از رنگ موی طبیعی خودتان است و باعث جلب توجه میشود به احتمال زیاد رنگ ابروهایتان زیادی از حد جلب توجه خواهد کرد از آرایشگاه عروس بخواهید روی ابروهایتان رنگ بگذارند و رنگ آنها را به رنگ موهایتان نزدیک کند. سالن زیبایی باید قادر باشد رنگ ابروهایتان را بوسیله رنگ یا دکلره کردن رنگشان را با رنگ موهایتان مطابقت دهد.

ابروهایی که بیش از حد نازک باشند جالب نیستند .در روند برداشتن ابرو چند مرتبه دست نگه دارید و بررسی کنید که بیش از حد نازک نشوند،اگر زیادی ابروهایتان را برداشته اید صبر کنید تا دوباره ابروهایتان پر شود و از ابتدا و با سبک مدل ابروی پر بردارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *